En Güzel 22 Ayar Bilezik Modelleri

0
4.270 views

22 ayar altın bilezik modelleri, her geçen yıl daha şık ve özgün tasarımlar ile takı koleksiyonlarında yerini almaktadır. Özellikle son yıllarda takı modasında hakim olan Osmanlı motifleri ve çiçek desenleri, 22 ayar bileziklerde de kendini belli ediyor.

22 ayar mega bilezikler, farklı gram ve desenler ile en gösterişli bilezik modelleridir. Genişlikleri ve gösterişli olmaları sebebi ile özellikle düğün alışverişlerinde gelinler tarafından tercih edilen 22 ayar mega bilezikler, bayanların bileklerinde adeta güneş gibi parlıyor. Bu bilezikler, başka takılar olmaksızın tek başına bile kullanabileceğiniz ihtişamdadır.

22 ayar örgü bilezikler, genellikle klasik modellerde görücüye çıkıyor. Fraklı gramaj seçenekleri olan bu bilezikleri günümüzde fazla tercih edilmese de, düğün takıları olarak ilgi görmeye devam etmektedir. Yine, gelin takıları olarak gelinlikle birlikte oldukça hoş durmaktadırlar.

22 ayar hediyelik bilezikler, genellikle evlenecek olan yakın eş ve dostlara düğün hediyesi olarak takılan takılardır. 22 ayar hediyelik bileziklerde, çok şık tasarımlar mevcut olduğu gibi, sade ve klasik modeller de ilgi görmektedir. Bu bilezikler genellikle düşük gram ve ince modellerden oluşmaktadır. Her bütçeye hitap eden 22 ayar hediyelik bilezikleri, sizler de yakın dost ve akrabalarınızın düğünlerinde hediye olarak takdim edebilirsiniz.

22 ayar bilezik modelleri yatırım amacıyla tercih edilen takılardan biridir. Eğer altına yatırım yapmak istiyorsanız, 22 ayar bilezikleri sizlere önerebiliriz.

En-guzel-22-ayar-bilezik-modelleri-1 En-guzel-22-ayar-bilezik-modelleri-2 En-guzel-22-ayar-bilezik-modelleri-3 En-guzel-22-ayar-bilezik-modelleri-4