Güncel 22 Ayar Bilezik Fiyatları

0
2.699 views

22 ayar bilezik modelleri, hem yatırım amacı ile hem de aksesuar olarak satın alınan takılardır. Özellikle geçmiş yıllarda 22 ayar bilezik modellerini bireyler yastık altı yatırımı olarak daha çok rağbet gösteriyorlardı. Ancak son yıllarda 22 ayar bileziklerde modellerin göz kamaştırıcı bir şıklıkta vitrinlerde yerini alması, bayanların bu bilezikleri daha çok aksesuar olarak tercih etmesine sebep olmuştur.

Altın piyasası son dönemlerde dalgalı bir seyir izlemektedir. Son günlerde altın piyasasında yaşanan ani düşüş ile birlikte, altın yatırımına daha çok rağbet olmaya başladı. Son bilgilere göre; 22 ayar altın satış fiyatı 95.7000 TL ve 22 ayar altın alış fiyatı 87.5000 TL gram fiyatından değerlendirildi. 22 ayar bilezik fiyatları ile ilgili güncel haberleri takip ederek, altının düşük olduğu şu dönemde sizler de yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Son bir ayın 22 ayar bilezik grafiğine göz gezdirdiğimizde, ani düşüşlerin ve yükselişlerin yaşandığını söyleyebiliriz. Özellikle Şubat ayında ciddi bir düşüş yaşanmıştı.

22 ayar altın bilezikler arasında; çiçek desenli ve motifli modeller hanımların en çok beğendiği tasarımlardır. Gramajına, işçilik kalitesine ve diğer çeşitli noktalara göre 22 ayar altın bilezik fiyatlarında değişiklikler olabilmektedir. 22 ayar örgü ve mega bilezikler, gelin takıları olarak rağbet görürken; 22 ayar ince bilezikler de hediyelik olarak düğün mevsiminde yoğun bir ilgi ile karşılaşıyor.

22-ayar-bilezik-fiyatlari-1 22-ayar-bilezik-fiyatlari-2 22-ayar-bilezik-fiyatlari-3 22-ayar-bilezik-fiyatlari-4