22 Ayar Bilezik Modelleri

0
18.482 views

Bayanlar için altından yapılan takılar vazgeçilmez ürünlerdir. Gerek şık görünmek amacı ile, gerekse de yatırım maksatlı alınan altın takılar sayesinde bayanlar ışıl ışıl parlarken; bir yandan da geleceğe yönelik yatırımlarını gerçekleştiriyor. Gün geçtikçe farklı yapılarda altınlar karşımıza çıksa da günümüzde en çok tercih edilen altın takılar arasında ilk sırada 22 ayar bilezik modelleri yer alıyor.

En Çok Sevilen 22 Ayar Bilezik Modelleri Nelerdir?

Bayanların çoğu tarafından sevilen altın bilezikler içerisinde 22 ayarın ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Bu bilezikler yapılarına ve hatta modellerine göre değişik duruşlar sergilese de özellikle evli olan bayanlarda daha sık görmekteyiz. Bu yüzden de size günümüzde moda olan ve en çok sevilen 22 ayar bilezik modellerinden söz etmek istiyoruz.

  • Taşlı 22 Ayar Bilezik Modelleri; Özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilen ve bileziklerde bulunan ince taşların yüzüğe uyum sağlanması amaçlanan bilezik modelidir.
  • Burma Yapıdaki 22 Ayar Bilezikler; Burma altın bilezikler genellikle daha çok orta yaşlı bayanlar tarafından tercih edilmekte ve dolgunluğu ile göz kamaştırmaktadır.
  • Kalın Çizgili 22 Ayar Bilezik; Kalın çizgili olan modeller ise; yeni evlenen çiftlerde daha fazla tercih edilmektedir. Hareketli yapısı dikkat çekiyor.