22 Ayar Bilezik Kaç Gramdır?

0
4.603 views

Bayanların günümüzde en fazla tercih ettiği takılar arasında; bilezikler baş sırayı çekiyor. Takıldığında hem bayanların ruhsal yönden kendilerini rahat ve huzurlu hissetmelerine etki eden altın bilezikler, aynı zamanda da modası geçmeyen takılar arasındaki yerini korumaya devam ettiğinden dolayı yaş farkına maruz kalmadan satın alınan ürünlerden oluyor. Özellikle; kalitesi ve görünümü açısından 22 ayar bilezik daha çok rağbet görmektedir.

22 Ayar Altın Bileziğin Gramı

Bayanlar kimi zaman takı takmak amacı ile, kimi zaman da kendisini rahat hissetmek ya da geleceğini güvence altına almak maksadını taşıyarak kuyumculara yöneliyorlar. Buradan altın bilezik almak istediklerinde; tabi ilk akla gelen de 22 ayar altın bilezik oluyor.

22 ayar altın bilezik almak isteyen ülkemizdeki altın yatırımcıları genelde her gün altın bilezik fiyatlarını takip etse de 22 ayar altın bilezik gramı ne kadar oldu sorusu gün geçtikçe değişiklik göstermeye devam ediyor. Son yapılan resmi açıklamalara ve Dolar hareketine bağlı olarak 22 ayar altın bileziğin gramı; 119 TL ile 125 TL arasında değişiyor.