22 Ayar Bilezik Modelleri ve Fiyatları

0
3.487 views

Bilezik geçmişten günümüze kadar gelen yatırım araçları arasında ilk sırayı almaktadır. Bu yüzden de her çeşidi insanlar tarafından değerlendirilmekte, paralarını kar haline dönüştürmektedir. Ayarlarına göre altın bilezik modelleri çeşitli şekillerde karşımıza çıksa da en fazla alınan ve kar oranı yüksek olan 22 ayar altına sahip bilezik çeşitleri olmaktadır. Bu yüzden altın yatırımı yapanlar 22 ayardan vazgeçemiyorlar.

22 Ayar Bilezik Modelleri

22 ayara sahip olan bilezikler çok çeşide sahiptir. Burmadan tutun da; kelepçelere kadar herkesin takmak istediği, fiyatı diğer bilezik modellerine oranla daha yüksek miktarlarda olan bilezik çeşitleri bu grupta değerlendirmeye alınmaktadır. Eğer siz de; 22 ayar bilezik almak istiyorsanız; mutlaka aşağıdaki bilezik modellerine göz atmanız gerekiyor.

Kelepçe Bilezik Modelleri; Kelepçe şeklinde tasarlanan ve 22 ayardan yapılan bu bilezik abiye kıyafetlere uyan takılardan bir tanesidir.

Burma Bilezik Modelleri; Adana’dan çıkan ancak; tüm ülkeye yayılan burma bilezikler yaş oranı yüksek bayan kesimi tarafından tercih edilmektedir.

Hediyelik Bilezik Modelleri; Düğünlerde, nişanlarda ya da kına gibi törenlerde hediye amaçlı kullanılan bilezikler de 22 ayardır.