24 Ayar Bilezik Modelleri 2016

0
14.474 views

24 ayar bilezik  hem yatırım hem de takı amaçlı olarak tercih edilen çok şık ve özel ürünlerdir. Son günler de altın fiyatlarında yaşanan bazı olumsuz gelişmeler hem bilezik fiyatlarını hemde bilezik modellerini etkilemiştir. Son zamanlarda yaşanan bazı olumsuz gelişmeler altın fiyatlarının artmasına ve fiyatların yüksek rakamlara çıkmasına neden olmuştur. Altın fiyatlarında yaşanan bu gelişmeler hem bilezik fiyatlarının hem de ziynet altın fiyatlarını yakından ilgilendirmektedir. Bu durumda da piyasası iyi takip etmek önem kazanmaktadır.

burma-bilezik

Bilezik fiyatları en çok işçilikli modellerde yaşanmıştır. Bu bilezik modellerine örnek verecek olursak mega bilezik modelleri, hediyelik bilezik modelleri ve kelepçe bilezik modelleridir. Trabzon işleme adı altında hasır bilezik modelleri de oldukça tercih edilmektedir.

8-ayar-bilezik-3-700x700

Bilezikler genellikle, hem yatırım hemde takı amaçlı olarak kullanılan mega bilezik modelleri de oldukça popüler ve idealdir. Burma bilezik modelleri de genellikle yatırım amaçlı olarak tercih edilen çok özel ve anlamlı ürünlerdir. Düğün hediyesi olarak gelin adayına hediye edilen edilen bilezikler de genellikle ileride yatırım yapılması adına bir anlam taşımaktadır. Yeni evlenen çiftlere genel anlamda en popüler hediye her zaman “altın” olmuştur.

Bu ürünler hemen hemen her kuyumcu da rahatlıkla bulunabilmektedir. Ancak güven altın sektöründe en önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden alışverişler güven hissettiğiniz kuyumcular ile yapılması gerekmektedir. Ayar ve gram özelliklerine de mutlaka dikkat edilmesi gerekir.