22 Ayar Altın Bilezik Özellikleri

0
3.611 views

Altın bilezikler genellikle bayanların tercih etmiş olduğu çok şık ve değerli bir üründür. Hayatımızda önemli bir yeri vardır.  22 Altın Bilezik Özellikleri ise, İster yatırım için ister hediye için olsun her zaman değer kazandıran bir altın çeşididir. Ayrıca çok şık modelleri de bulunmaktadır. Bu sebeple de aynı zamanda çok şık bir takıdır.

Bilezik modelleri hem 22 ayar altından hem de 14 ayar olarak üretilmektedir.  Günümüzde bütçeye göre de değişiklikler göstererek 8 ayar altın bilezikler de son zamanlarda oldukça yaygındır. Ama yatırım için pek önerilen bir bilezik türü değildir.

22 ayar bilezik modelleri
22 ayar bilezik modelleri

14 ayar bilezik fiyatı ve 22 ayar bilezik fiyatı altın fiyatları altın piyasasındaki altın fiyatları ile doğru orantılıdır. Bunun sebeple 14 ayar ve 22 ayar  bilezik modellerinin genellikle yatırım aracı olarak kullanılmasıdır.

22 Ayar Bilezik Modelleri Örgü
22 Ayar Bilezik Modelleri Örgü

Bu bilezik modellerinden en çok tercih edilen model ise 22 ayar burma bilezik modelleridir. Burma bilezik modelleri hem takı hemde yatırım amaçlı olarak tercih edilen çok değerli ve şık takılardır. Burma bilezik modelleri de kendi aralarında  bir kaç modele ayrılmaktadır. Bu modeller üçlü burma bilezik 2 i burma bilezik ve burma bilezik modelleridir. Bu bilezik modelleri de gramlarına göre de değişiklik göstermektedir.

Mega bilezik modelleri de oldukça rağbet göre modellerdir. Mega bilezik modellerinin alanları diğer bilezik modellerinde göre daha geniş olduğu için daha fazla süslemeye ve daha fazla işlemeye sahiptir.