22 Ayar Bilezik Çeşitleri

0
2.887 views

Her yıl değişen modası ile bayanların beğenisine sunulan 22 ayar bilezik modelleri, 2015 sezonunda da çok şık ve farklı tasarımlar ile beğeni topladı. 22 ayar bilezikler hem yatırım, hem de hediye olarak tercih edilebilmektedir. Yine, düğünlerde de hanımlar altın bilezik takmayı tercih ederler. Hatta gelin adaylarının en önemli aksesuarları arasında altın bilezikler yer alır.

22 ayar altın bilezikler, bu yıl kalın ve gösterişli tasarımlar, farklı desenler ve motifler ile buluşuyor. Takı modasında hakim olan Osmanlı esintisi, altın bileziklerde de kendini gösteriyor. 22 ayar mega bilezikler ve geniş bilezikler, gelin adaylarının en beğendiği ve gösterişi ile dikkatleri üzerine çeken modellerdir. Bunun yanı sıra; 22 ayar örgü bilezikler de her yıl olduğu gibi bu yıl da tercih edilen düğün takıları arasında yerini alıyor.

Düğün günü bileğinde sergileyeceği altın bilezik modelleri için şimdiden araştırma yapan gelin adaylarına; kelepçeli 22 ayar altın bilezikleri öneriyoruz. Bunun yanı sıra; son yılların gözde bilezik modelleri arasında yerini alan taşlı ve ince 22 ayar altın bilezikleri de tercih edebilirsiniz. Sade modeller, düğün sonrasında da takabileceğiniz şıklıktadır. Yine, bombeli altın bilezikler, gelin adaylarının son yıllarda favorisi olan takılar arasındadır. Sizler de bilezik almayı düşünüyorsanız, 22 ayar bilezik modelleri arasında kendi zevkinize hitap eden modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu yılki tasarımlarda bayanları etkileyen detaylar gözlerden kaçmıyor.

22-ayar-bilezik-modelleri-1 22-ayar-bilezik-modelleri-2 22-ayar-bilezik-modelleri-3 22-ayar-bilezik-modelleri-4