En Son Çıkan Bilezik Modelleri

0
3.253 views

Geçmişten günümüze değerini hiç yitirmeden gelen ve farklı modeller ile sarrafların vitrinlerini süsleyen altın bilezik modelleri, en çok tercih edilen yatırım araçlarından da biridir. Özellikle diğer takı modellerine göre altın bilezikler yatırım yapmak isteyenler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Farklı gram ve ayarlarda piyasada mevcut olan ve ufak dokunuşlar ile harika birer takıya dönüşen bilezikler, bayanların da en sevdiği takılar arasındadır. Özellikle altın bilezikler düğün alışverişlerinin olmazsa olmazıdır.

Düğünlerde takı takma töreni ile birlikte gelinin yakınları ve akrabalarının hediyelik altın bilezik modelleri takmaları geleneklerimiz arasındadır. Bunun için markaların altın bilezik koleksiyonlarından çok şık ve geniş fiyat aralıklarında hediyelik bilezik çeşitleri mevcuttur. Bu bilezikler genellikle sade ve klasik tasarımlara sahiptir. Gelinler için satışa sunulan bilezik modelleri ise; daha gösterişli ve detaylı takılardır. Özellikle gelinlere kayınvalidelerinin altın bilezik alması adetlerimiz arasındadır. Bunun için takı alışverişine çıkan gelin adaylarını birbirinden farklı, modern ve şık altın bilezikler beklemektedir.

Takı trendlerini takip eden bayanlar, en son çıkan altın bilezik modelleri ile özel günlerde güzelliklerini ikiye katlayabilirler. Yepyeni tasarımlar ile buluşan 2015 altın bilezik modelleri, gelinlerin bileklerinde de fark edilir şıklıkta görünecektir. Mega, italyan ve kelepçe bilezikler, yenilenen desenler ile favoriler arasındadır. Bu bilezikleri gelinler düğün sonrasında da çeşitli özel günlerde kullanabilirler ve kıyafetleri ile kombin yapabilirler.

En-son-cikan-bilezik-modelleri-1 En-son-cikan-bilezik-modelleri-2 En-son-cikan-bilezik-modelleri-3 En-son-cikan-bilezik-modelleri-4