Kol Düğmesi Nasıl Takılır?

0
985 views

Erkekler eskiden sadece saat ve kol düğmeleri gibi onları daha ciddi, çalışkan ve klas gösterecek aksesuar modellerini tercih etseler de; günümüzde artık yüzükten, kolyeye ve bilekliğe değin her tür takıyı aksesuar şeklinde takmayı tercih ediyorlar. Ancak; hala kol düğmelerinden kopamayan çok özel şekilde armağan edebileceğiniz modeller olmaktadır. Bu yüzden de kol düğmesi modellerini araştırmanız gerekmektedir.

Kol Düğmesi Nasıl Takılır?

Sevdiğiniz kişi, babanız, erkek kardeşiniz ya da erkek yakın bir tanıdığınıza hediye vermek istiyor ancak; bir türlü nasıl hediye almanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olup karar verme konusunda zorluk yaşıyorsanız; o halde yapmanız gereken onun kol düğmesi takıp takmadığını keşfetmektir. Eğer kol düğmesi takıyorsa; ona kol düğmesi hediyesi verilebilir.

Kol düğmeleri birbirinden farklı modeller, tarzlar ya da şekillerde karşımıza çıkabiliyor. Eskiden tek tür olan düğmelere artık gümüşler de eklendi. Son yıllarda hem genç, hem de orta yaşlı beyler gümüş kol düğmesi modellerine hayranlıkla bakıyorlar. Tabi, kol düğmesinin yanında bir de bu düğmelere uygun manşete sahip erkek gömlekleri de seçmeyi unutmayın.