Kelepçe Bilezik Tasarımları

0
3.190 views

Kelepçe bilezikler, bayanların bileklerinde son derce havalı duran ve günlük hayatta da farklı stiller ile tercih edebileceğiniz şıklıkta bileziklerdir. Altın kelepçe bilezik modelleri, günümüzde çok modern bir görünüme kavuşmuştur. Her biri ayrı şıklıkta olan bu bilezikler, bayanların genellikle kıyafetlerine hareket katmak için kullandıkları takılar arasındadır. Özellikle yeni moda akımlarında kelepçe bileziklerin birçok farklı stil ile uyum içerisinde olduğunu görmekteyiz. İster bohem, ister klasik bir tarzınızı olsun; kelepçe bilezikler tüm kıyafet kombinleriniz ile harika bir görünüme kavuşmanızda anahtar unsur olacaktır.

22 ayar kelepçe bilezik modelleri, son dönemlerde bayanların favori düğün takıları olmuştur. Gelinlere özel tasarımlara sahip yeni kelepçe bilezikler, gelinlik ile son derece uyumlu takılardır. Bunun yanı sıra; abiye kıyafetler ile de kelepçe bilezikleri tercih edebilir ve bu bilezikleri büyük kolyeler ile tamamlayabilirsiniz.

Hediyelik kelepçe bilezik modelleri; gelinlere ve eşlere hediye edilebilecek son derece zarif hediyelik takılardır. Yine, taşlı kelepçe bilezik modelleri de gösterişli takılar takmaktan keyif duyan bayanların favori takılarıdır. Bu bilezikler, bayanların bileklerinde son derece fark edilir olmaktadır. Özellikle üzerinde değerli taşların yer aldığı ve sıra taşlı kelepçe bilezikler, ilk bakışta dikkati çeken modellerdir. Yine, farklı ve özgün tasarımlara sahip, 2015’in trendleri arasında yer alan İtalyan kelepçe bilezikler de görülmeye değer takılardır. Şarnel kelepçe bilezikler ise; estetik görünümleri ile hayran kalacağınız modellerdir.

Kelepce-bilezik-tasarimlari-1 Kelepce-bilezik-tasarimlari-2 Kelepce-bilezik-tasarimlari-3 Kelepce-bilezik-tasarimlari-4