Yeni Kelepçe Bilezik Modelleri

0
6.869 views

Altın takılara bayanların tutkusu her daim yanı kalmıştır. Özellikle farklı tasarımlar ile birleşen takılar, takmış odluğu takılar ile iddiasını korumak isteyen bayanların vazgeçilmezidir. Kelepçe bilezikler de özgün ve yaratıcı tasarımlar ile farkını ortaya koymak isteyen bayanların en beğendiği takılar arasında yerini almayı başarmıştır.

Kelepçe bilezik modelleri günümüzde çok modern dokunuşlara sahiptir. Oldukça şık ve muazzam bir tasarıma sahip olan bu bilezikler, bayanların abiye kıyafetleri ile birlikte kombin yamaktan vazgeçemediği şık takılardır. Yine, kelepçe bilezik modelleri gelin adaylarının da favori takıları arasındadır. Düğün zamanı takı alışverişine çıkan birçok gelin adayları, bilezik modellerine bakarken, genellikle kelepçe bilezik çeşitleri arasından seçim yapmak istemektedirler.

Son yıllarda trend olan takılardan biri de altın kelepçe bileziklerdir. Bunun da nedeni, çok modern ve farklı bir görünüme sahip olmalarıdır. Özellikle şarnel kelepçe bilezikler ve İtalyan kelepçe bilezikler, bayanların bileklerinde son derece iddialı duran takılardır. Bunun yanı sıra; taşlı kelepçe bileziklerde renkli taşlar ve değerli taşlar ile süslenen modeller, görenleri adeta kendine hayran bırakıyor. Yine, klasik ve sade takılardan hoşlanan bayanlar için de takı piyasasında çok şık taşsız kelepçe bilezik modelleri mevcuttur.

Altın kelepçe modelleri arasında seçim yaparken, son dönemlerin takı trendleri arasında araştırma yapmanızda yarar vardır. Yazımızı devamında, birbirinden şık ve iddialı kelepçe bilezik çeşitleri arasından örnekler sizleri bekliyor.

Yeni-kelepce-bilezik-modelleri-1 Yeni-kelepce-bilezik-modelleri-2 Yeni-kelepce-bilezik-modelleri-3 Yeni-kelepce-bilezik-modelleri-4