Özel Tasarım 22 Ayar Bilezik

0
4.658 views

Yüzlerce özgün ve modern tasarıma sahip 22 ayar altın bilezik modelleri, düğünlerin en vazgeçilmez takıları haline gelmiştir. Gelinlerin bileklerini süsleyen bu özel bilezikler, yeni görünümleri ile bayanları hayran bırakıyor. Üzerinde çiçek desenleri, kalp desenleri gibi şık detayların yer aldığı yeni 22 ayar bilezik modelleri, gösterişli görünümleri kadar, zarif duruşları ile de beğeni kazanıyor.

Gerek tasarımı, gerekse geniş fiyat aralığı ile cazip takılar arasında yer alan 22 ayar bilezikler, uzun vadeli yatırım aracı olarak da tercih ediliyor. Özellikle düğün hediyesi olarak tercih edilen 22 ayar hediyelik altın bilezikler, çiftlerin evlendikten sonra bu bilezikler ile yatırım yapmasını sağlıyor. Yeni 22 ayar bilezik modelleri ise; şık tasarımları ile bayanların çeşitli kıyafet kombinleri ile kullanmaya başladıkları takılar haline gelmiştir. Özellikle 22 ayar kelepçe bilezikler, don günlerde trend takılar haline gelmiştir. Birçok bayan da bileziklerini yenilemeye arar verdiklerinde yılın en trend modelleri arasından seçim yapmaktadırlar.

Yeni sezon 22 ayar sarı altın bilezik modelleri, genellikle düğün takısı olarak tercih edilse de, bazı modeller günlük hayatta da kullanılabilir şıklık ve sadeliktedir. Dini motifli, farklı desenlerin mevcut olduğu, Osmanlı bilezikler ve mega bilezikler, gösterişli takıları sevenlere önereceğimiz şıklıktadır. Burma ve örgü 22 ayar bilezikler ise; daha sade ve klasik tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Yazımızın devamında 2015’in trend 22 ayar bilezik modellerinden örneklere ulaşabilirsiniz.

Ozel-tasarim-22-ayar-bilezik-1 Ozel-tasarim-22-ayar-bilezik-2 Ozel-tasarim-22-ayar-bilezik-3 Ozel-tasarim-22-ayar-bilezik-4