Hediyelik Altın Bilezik

0
3.216 views

Her yıl değişen takı modası ile beraber, altın bilezik çeşitlerinde de bu yıl yepyeni modeller vitrinlerde yerini almaya başladı. Düğün sezonunun yaklaştığı şu günlerde, altın piyasası yükselmeden hediyelik altın bilezik alışverişine çıkacaklar için, piyasada her cebe hitap eden çok şık bilezik modelleri mevcuttur. Sizler de altın yükselişe geçmeden hediyelik altın bileziklerinizi önceden alarak, düğünü olan yakınlarınız için şimdiden hediyelik takı hazırlığınızı yapabilirsiniz.

Bu yıl altın bilezik modellerinde kalın ve mega bilezikler ilgi görmektedir. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte, düğün hazırlıkları içerisinde olan gelin adayları da şimdiden takı araştırmasına başlamıştır. Gelinlere özel altın bilezik çeşitleri, bu yıl modern ve bir o kadar gösterişlidir. 2015’in trendi altın bilezik modelleri arasında yer alan bombeli ve desenli altın bilezikler de bu yılın trendleri arasında yerini alıyor. Yine, taşlı ve ince altın bilezikler de gelinlerin bileklerinde çok zarif duran ve bir o kadar beğenilen modellerdir.

Altın bilezik denince bayanların aklına genellikle klasik modeller gelmektedir. Oysa ki, günümüzde çok modern ve farklı tasarımlar ile buluşan yüzlerce çeşit altın bilezik mevcuttur. Hediyelik altın bileziklerde ise; genellikle klasik burma ve 14 ayardan 22 ayara kadar seçeneklerde sunula bilezikler arasında kendi bütçenize hitap eden güzellikteki bileziklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarı altın ve beyaz altından oluşan iki renkli ve girintili desenli altın bilezikler de bayanların severek kullandıkları ve hediyelik düşünebileceğiniz çeşitler arasındadır.

Hediyelik-altin-bilezik-1 Hediyelik-altin-bilezik-2 Hediyelik-altin-bilezik-3 Hediyelik-altin-bilezik-4