Özel Tasarım Mega Bilezik

0
3.763 views

Altın bilezikler üzerindeki işlemeler ve el işçili ile hazırlanan özel desenler ile son yıllarda bayanların yeniden altın bileziklere olan ilgisinin artmasını sağlamıştır. Özellikle altın takı üreticilerinin yeni koleksiyonlarında yer verdikleri en son çıkan mega bilezik modellerine göz gezdirdiğimizde; çok özgün ve farklı desenlerin bu bilezikleri daha bir gösterişli kıldığını görmekteyiz. Tek başına bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu bilezikleri, diğer altın bilezikleriniz ile yan yana kullanarak da düğün ve davetlerde ışıltınızı arttırabilirsiniz.

Yeni altın mega bilezik modelleri; bayanların değişen zevk ve takı anlayışına göre farklı stil ve motifler ile buluşuyor. Her biri el yapımı özel desenlere sahip olan yeni mega bilezikler, düğün takısı olarak da son yılların trendleri arasında yerini koruyor. Düğün ve nişan törenlerinde gelinlere genellikle mega bilezikler hediye edildiği görmekteyiz. Yine, gelin adayları da düğün öncesi ailece çıkılan takı alışverişlerinde ilk olarak mega bilezikler arasından seçim yapmaktadırlar.

Sarı altın mega bilezik modelleri, üzerindeki şık desenler ve farklı genişlikteki modeller ile; kalın bilezikler tercih eden bayanların favorisi oluyor. Bu bilezikler, genellikle gösterişli ve dikkat çekici takılar seven bayanların ilgi odağı olmaktadır. Aynı zamanda, bir yatırım aracı olarak da mega bilezikler günümüzde bayanları tarafından tercih ediliyor. Sizler de mega bilezikleri hem uzun vade yatırım aracı, hem de süs eşyası olarak tercih edebilir ve özel günlerde abiye kıyafetleriniz ile birlikte bu şık bilezikleri kombin yaparak, tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

Ozel-tasarim-mega-bilezik-1 Ozel-tasarim-mega-bilezik-2 Ozel-tasarim-mega-bilezik-3 Ozel-tasarim-mega-bilezik-4