Gelinlere Özel 22 Ayar Bilezik

0
3.235 views

Ülkemiz takı gelenekleri arasında; gelinlere damat ailesi tarafından 22 ayar bilezikler akla gelir. Gelinlere alınan 22 ayar bilezikler, aynı zamanda düğünde damat tarafı için önem arz eder. Bunun da nedeni; düğünde herkesin gelinin koluna bakarak damat tarafının aldığı altın bilezikleri ve diğer takıları incelemesidir. Bu yüzden, damat tarafı ne kadar gösterişli takılar geline takarsa, bir o kadar da çevreden övgüler toplar. 22 ayar bilezikler de bu noktada devreye girer. Düğüne gelen davetlilerin görmesi için, damat tarafı ve özellikle gelinin kaynanası tarafından kalın 22 ayar bilezikler takılır. Özellikle, 22 ayar mega bilezikler, gelinlerin bileklerini süsleyen en gösterişli takı modelleridir.

Vazgeçilmez takı geleneğini sürdürmek için, düğün alışverişlerinde 22 ayar bilezik modelleri arasından seçim yapan gelin adaylarına özel, 2015 yılında da çok şık bilezik modelleri vitrinlerde yerini aldı. Düğünlerde takılan altın bilezikler, her yıl yenilenen koleksiyonlar ile bayanların beğenisine sunulurken, altın bileziklerini değiştirmeye karar veren hanımları bu sezon da çok şık ve özgün modeller beklemektedir. Günümüzde hemen her bayanın altın bileziği vardır. Genellikle yastık altı yatırımı olarak bayanların tercih ettikleri 22 ayar bilezik modelleri, yeni desen ve süslemeler ise özel gün ve davetlerde de kullandıkları takılar haline gelmiştir. Sizler de en yeni 22 ayar bilezik modellerine göz gezdirerek, kendi zevkinizi yansıtan şık bir tasarıma, geniş fiyat aralıkları ve uygun ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-1 Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-2 Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-3 Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-4