Nar-ı Aşk Bilezik Koleksiyonu

0
1.167 views

Birçok kadının özellikle de yeni evlenen kadınların en çok tercih ettiği takılar arasındadır kelepçe bilezikler. Nar-ı Aşk bilezik koleksiyonu ise kelepçe bileziklerin çok özel bir çeşididir. İçerisinde birçok farklı rengi barındıran ve parlaklığı ile göz büyüleyen Nar-ı Aşk bilezik koleksiyonu özgün tasarımları ile birçok kadının hayır diyemeyeceği çok dikkat çeken şık tasarımlara sahip özgün bileziklerdir. Eğer siz de eşiniz için dikkat çeken ve ona özel bir hediye arıyorsanız Nar-ı Aşk koleksiyonu tam aradığınız özelliklere sahip bir koleksiyon olarak tasarlanmış.

Nar-ı Aşk Bilezik Koleksiyonu

Sahip olduğu çiçek ya da kelebek desenleri ile kendi zevkinize göre seçim yapabileceğiniz gibi çiçek desenlerini de farklı motiflerle işlenmiş özgün bir tasarıma sahip Nar-ı Aşk bilezikleri. İçerdiği taşların ve kendi ağırlığına göre 3.000 ile 7.000 TL arasında değişen fiyatlar ile sahip olabileceğiniz Nar-ı Aşk bilezikler birçok bilezikten daha değerli ve dikkat çeken bir bileziktir.

Eğer sevgililer gününde eşinize ona unutamayacağı bir hediye düşünüyorsanız Nar-ı Aşk tasarımları size çok yardımcı olacak.