22 Ayar Bilezik Kaç Gramdır?

0
2.641 views

Bileziklerde değerin biçilmesi için ayarın önemli olduğunu herkes bilir. Tabi bir de ayar meselesinin dışında gramın da önemine dikkat çekilmesi gerekmektedir. Ayar ve gram arasındaki ilişkiye dikkat ederek bilezik satın almaya dikkat edin. Böylece doğru bir karar vermeniz durumunda altın bileziğinizi bozdururken son derece karlı bir şekilde işlemlerinizi yapar zarar etmezsiniz.

22 Ayar Bilezik Gramı Ne Kadar?

22 ayar bilezik ülkemizde en fazla satın alınan bilezik modelleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden de altın bilezik yatırımı yapan kişiler en çok 22 ayar bilezik araştırması yaparak piyasayı merak ederler. Siz de yatırım yapacak ya da bilezik alarak doğru karı yakalamak isterseniz 22 ayardan şaşmayın.

Bilezik alım ve satım konusunda 22 ayarın dışında bir de gramın etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bilezikler ağırlıklarına yani, gramlarına göre değişiklik göstermektedir. 22 ayar bileziklerde 22 gramlı olanlar da vardır, 42 gramlı olanlar da. Sizin bütçenize uygun olan gram hangisi ise onu alırsınız, ancak; gram yükseldikçe fiyatta da artış oluşur.