Altın Bebek Küpesi

0
1.240 views

Bebeğiniz doğduğu anda ve onu kucağınıza aldığınız saliseden itibaren içinizi ayrı bir huzur kaplar. Adeta onu korumak için yaşadığınızı hissedersiniz. Mutlaka onun başına bir şey gelecekmiş edası ile yaşamaya devam etmeye başlarsınız. O büyüyünce ağzından çıkan kelimelere ya da aklından geçen isteklere kimi zaman gülümser, kimi zaman da yerine getirmeye çalışırsınız.

Altın Bebek Küpesi Modelleri

Bir bebek doğduğu andan itibaren ihtiyaçları da onunla birlikte dünyaya merhaba demektedir. İlk bir yıl, hatta iki yıl boyunca temel ihtiyaçlar karşılanırken; daha sonra da ekstra ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırsınız. Eğer bebeğiniz kızsa ve artık 2 yaşına geldiyse de kuyumcuya gidip içinde bulunduğu cinsiyetin gerekliliklerini yerine getirmeye başlaması gerekmektedir.

2 yaş ve daha büyük yaşlarda olan kız bebeklerin ilk ihtiyacı bir küpedir. Onunla birlikte kuyumcuya giderek önce bir küpe seçimi yapmalısınız. Sonra da kuyumcudan kulaklarının delinmesini istemelisiniz. Delinen kulaklara ise; beğenilen altın bebek küpesi modelleri içindeki o sevilen küpe çifti takılmalıdır. Böylece bebeğiniz gerçek bir kız olduğunu anlayacaktır.